Destek Hattı : 0380 512 38 47

Haber Detayı

Su Etüdü Nasıl Yapılmalıdır?

Su Etüdü Nasıl Yapılmalıdır?
 21 Kasım 2019
Adalıoğlu Teknik, profesyonel bir iş yapmak, doğru yer tespit etmek, kafi miktarda su çıkartmak en uygun ortamı oluşturmak için buradayız. Su sondajı profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken bir çalışmadır.

Yer altından su çıkarmak üzere su sondajı yaptıracaksanız öncelikle su etüdü yaptırmak durumundasınız. Etüd yaptırmadan su kuyusu açılması daima risklidir. Zira açılan kuyudan su çıkmaması ihtimali vardır. Bu da o ana kadar harcadığınız tüm paranın boşa gitmesi anlamına gelir. Bu nedenle su etüdü yaptırmak sandığınız kadar size fazla maliyet getirmez, tam tersi sizi önemli bir maliyetten kurtarır. Firmamız, su etüdü konusunda uzun yıllardır başarıyla hizmet veren, uzman teknik personeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. Su sondajı için en uygun lokasyonu seçmek için su etüdü yaparak, etütten çıkan sonuca göre kuyu projesini gerçekleştiriyor ve su sondajına başlamak gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı tarlalarınıza, bahçelerinize, bağlarınıza, fabrikalarınıza yada suya ihtiyaç duyduğunuz her her yerde bizlerden destek alabilirsiniz.
 

Su sondaj lokasyonlarının doğru biçimde belirlenmesiyle birlikte açılan kuyudan fazla oranda su alınmasını sağlayacak, fazla kuyudan fazla miktarda pompayla su çekmek yerine tek kuyudan tek pompayla su çekilmesi sayesinde hem elektrik giderleri azalacak hem de kuyu işletme giderleri… Hidrojeolojik etüt, jeolojik – jeofizik  etüd konusunda uzmanlaşmış personelimizle en kaliteli hizmeti, en uygun koşullarda veriyoruz.

Adalıoğlu Teknik Araçlar
Yılların Verdiği Bilgi ve Birikimden

Faydalanmak mı İstiyorsunuz ?