Destek Hattı : 0380 512 38 47

Hakkımızda

Sektörde gelişen teknolojiyi takip eden, ekip ve makinalarımızla Düzce ili ve çevre illerdeki çok sayıda kurum ve kuruluşa "su sondaj" çalışmasında bulunana firmamız, "Adalıoğlu Teknik" işletmesi olarak; derin kuyu, normal kuyu, kompresörle kuyu temizleme (kuyu ruhsatı ve kullanım belgesi), dalgıç pompa satışı ve montajı, yeraltı suyu arama işlerini başarıyla yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermiş ve vermeyede devam edecektir.

Su Sondaj - KUYU yapımı konusunda; gerek su sondajı yaptıran işverenlere gerekse diğer sondaj firmalarına, jeolojik-jeofizik-hidrojeolojik etüd safhasından başlayıp, kuyu tasarımı, yapılan kuyuların litolojik çalışmaları ve teçhiz programları, tecrit yöntemleri, kuyu içi loglarının alınması ve değerlendirilmesi , su verim ve seviye ölçümleri, pompa seçim ve sistem dizaynı, su raporları, sondaj sırasında karşılaşılan sorunların çözülmesi gibi bir çok konuda danışmanlık ve mühendislik hizmetleri vermekte, bu sayede yapılan çalışmalardan en iyi sonucun en ekonomik şekilde elde edilmesine katkıda bulunmaktadır.

Yeni ürünler geliştirmek, bu süreçte yüksek kaliteyi yakalamak ve sürdürmek; Adalıoğlu Teknik' in hedefidir. Adalıoğlu Teknik' in üstünlükleri, müşteri odaklı çalışlmalarından kaynaklanır. Adalıoğlu Teknik çalışlanları, takım ruhu ile en mükemmel ürünü geliştirmek ve kullanım yaygınlaşan sağlamak için hizmet verirler.

Çalışanları, müşterileri ve dünya ile ilişkilerinde Adalıoğlu Teknik, yaşam kalitesini yükseltmek, yenilikçilik, mükemmeliyet hedefli, dürüstlüğe, insana ve çevreye saygılı kurum kültürü, dünya görüşü ile fark yaratır ve bununla gurur duyar...

Adalıoğlu Teknik Araçlar
Yılların Verdiği Bilgi ve Birikimden

Faydalanmak mı İstiyorsunuz ?